Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych oraz firm w technikach:

Sitodruk

              


Jest jedną z najstarszych metod wykonywania nadruków, po dziś dzień jest szeroko stosowany i wysoko rozwinięty. Zaletą sitodruku jest jego duża odporność na ścieranie oraz inne czynniki m.in. pranie czy wpływ promieniowania słonecznego. Nadruki można nanosić na różne materiały, włókna, metale, drewno, tworzywa sztuczne. Sitodruk stosuje się przy większych nakładach druku, jest to związane z kosztem naświetlenia siatki innymi słowem wytworzeniem matrycy. Jednak nadruki w tej technice są o wiele tańsze niż przy innych metodach druku. Matrycę przygotowuje się na specjalnej siatce, naciągniętej na ramę, na ową siatkę nakłada się emulsję światłoczułą. Po wyschnięciu materiału światłoczułego do siatki przykłada się odpowiednio przygotowany negatyw, następnie całość jest naświetlana w specjalnej naświetlarce. Po naświetleniu emulsja, która była poddana promieniom światła zostaje utwardzona. Nienaświetloną czyli nieutwardzoną emulsję poddaje się wypłukaniu. Druk odbywa się poprzez nałożenie farby na wcześniej przygotowaną matrycę(siatkę) i wtłoczenie farby poprzez przeciągnięcie raklem przez części przechodnie na materiał. Idealne rozwiązanie przy większych nakładach.

Termotransfer

              


Termodruk jest jedną z nowszych formą wykonywania nadruków. Zaletą termodruku jest jego opłacalność przy małych nakładach - wykonuje się od pojedynczej sztuki, nie trzeba tutaj przygotowywać matrycy. Technika ta polega na w grzaniu w materiał za pomocą prasy termotransferowej, wcześniej wyciętej na ploterze folii flex lub flock, bądź wydrukowanej grafiki na specjalnym podłożu. Termotransfer można wykonywać na bawełne, poliester, akryl, nylon (specjalna folia), skórę, mieszanki. Obecnie nadruki termotransferowe są trwałe i świetne jakościowo. Doskonały do druku przy mniejszych nakładach.

Sublimacja

              


To jedna z nowszych technik wykonywania nadruków, wykorzystująca zjawisko sublimacji. Wydruk wykonywany jest specjalnymi tuszami na papierze transferowym, a następnie za pomocą prasy przenoszony jest na powleczony poliestrem przedmiot lub tkaninę poliestrową. Zaletą sublimacji jest jego opłacalność przy małych nakładach - wykonywany od jednej sztuki. Można zadrukowywać grafiki bitmapowe lub wektorowe full kolor. Doskonała technika do nadruku na kubkach i innych przystosowanych do tej techniki przedmiotów(fotogadżety) oraz na koszulki sportowe lub inne materiały poliestrowe.

NOWOŚĆ

              


Sublimacj na bawełnę
Obecnie jesteśm w trakcie testowania tej technologii.
Wkrótce wprowadzimy ją do naszej oferty!Nasze nadruki posiadają certyfikatZobacz katalog rekomendowanych przez nas firm:

online        online


WYKONYJEMY NADRUKI NA ODZIEŻY FIRM m.in.:
                    
Przykładowe realizacje


                                                                                                                                                        Nadruki techniką sublimacji także w dziale fotograty
CIĘCIE PLOTEREM
Wykonujemy także usługę cięcia ploterem po obrysie do 1,3 m szerokości.

Szeroki wybór kolorów, powierzchni (mat, błysk) a także wzorów.
Różne rodzaje folii: do wewnątrz, na zewnątrz, szkło, ścianę.

Dostępne na zamówienie          

FRAMFOT Alicja Leśniewska
NIP 5492346846

Telefon: +48 516 05 05 13
e-mail: framfot.pl@gmail.com

Siedziba firmy:

Cieszyn, 43-400
ul. Stawowa 71
(plac Elektrometalu)

Godziny otwarcia:
Poniedziałek  
Wtorek
Środa
Czwartek

10.00 - 16.00
 8.00 - 16.00
 9.00 - 16.00
 9.00 - 16.00

Opinie o Alicja Leśniewska FRAMFOT